Çalışmalarımızdan Son Haberler

Anasayfa > Haberler

Cami Halısı Temizleme
2020-01-27 12:28:06

Cami Halısı Temizleme

“Çağbey halı yıkama fabrikası olarak Cami Halılarını yerinde hijyen kurallarına uygun yıkayıp teslim ediyoruz. ”

  Son yıllarda camiler de halı yıkama işlemi ihtiyaç haline gelmiştir. Yerinden kaldırılamayan ve bulunduğu mekânda yıkanması gereken halılar maalesef camilerde yanlış uygulamalar ve yöntemler sonucu, halıların altına geçen suyun, koku ve bakteri oluşturması, derinlemesine yıkanamamasından dolayı kirlerin kusması ve halıların geç kuruyup kullanılamaması gibi olumsuzsuzluklar meydana gelmiştir. 

Firmamız profesyonel ekipmanlar ve deneyimli kadrosuyla bu olumsuzlukları ortadan kaldırarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti  olduğu için işimizi özenle ve hijyen kurallarına uygun yapmaktayız.

  Sizlerde Antalya Kepez halı ve koltuk yıkama  Olarak Arattığınızda Antalya'nın En Büyük 2. Halı Yıkama Şirketi Olan Çağbey Halı Yıkama Fabrikamızı Ziyaret Etmenizden Onurduyarız. Web sitemizden referanslarımız ve yapmış olduğumuz işlerimizin görsel video ve paylaşımlarını izleyebilirsiniz.  Siz Sadece Arayın Biz  Ücretsiz Servis Hizmetimiz İle Evlerinizden , İşyerlerinizden Halılarınızı ve kilimlerinizi, Yorganlarınızı, Battaniyelerinizi alıp  Çağbey  Güvencesi İle Yıkayıp Teslim Edelim.

 

Antalya Kepez Halı Koltuk Yıkama 

 Menderes Mah.6950 Sk. No:32 Varsak-Kepez/ANTALYA  Adresimizden 

Ofis Telefonumuzdan : 0(242) 325 4440